Zbieranie truskawek

Jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe dochody i jednocześnie zajęcie na całe wakacje, to na pewno powinno nas zainteresować zbieranie truskawek. Więcej »

 

Agenci

3Agenci to kolejna grupa, która przedstawia profesje oraz wykonywanie pracy. Jakiej pracy? Agenci mogą sprzedawać polisy. Mogą także sprzedawać najróżniejsze przedmioty w domach. Agenci to specyficzna grupa, która może wykonywać pracę dotycząca sprzedaży. Jest to przypominające handel, jednak nie do końca. Agent dostaje prowizje od każdej sprzedanej rzeczy lub polisy.

Taka prowizja nie jest duża, ale najbardziej efektywniejsi agenci, którzy mają wielu klientów zarabiają bardzo dużo. Takie prowizje z pozoru mogą być małe, ale po zsumowaniu prowizji od każdego klienta otrzymujemy całkiem ładna sumę, która pozwala prowadzić życie na wysokim poziomie. Agenci kojarzą się nam z elegancko ubranymi panami, którzy wykonują swoja pracę sumiennie. Na czym to polega? Taki agent musi umieć rozmawiać z klientami. Trzeba przekonać klienta, że ma on potrzebę kupna i musi ja zaspokoić jak najszybciej. To nie jest takie proste. Wymaga to stosowania wielu psychicznych zagadnień. Jak widać taka praca nie jest łatwa.