Zbieranie truskawek

Jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe dochody i jednocześnie zajęcie na całe wakacje, to na pewno powinno nas zainteresować zbieranie truskawek. Więcej »

 

Aktorzy

Aktorzy mogą odgrywać najróżniejsze role. W filmach, na deskach scen teatru lub w krótkich spotach reklamowych. Do każdej produkcji aktor przygotowuje się bardzo długo. Często dana rola zmusza aktora do przybrania na wadze lub do poprawienia swojej kondycji fizycznej. Gdy następnym razem ktoś powie, że praca aktora nie jest trudna, to można go wyprowadzić bardzo szybko z błędu. Plan filmowy pokazuje, że praca aktora polega na odegraniu roli z uwzględnieniem scenariusza oraz dokładnego zachowania. Nawet najmniejszy błąd jest wychwycony prze reżysera. Najgorzej, gdy mamy do czynienia z długimi scenami.

Wtedy możliwość popełnienia błędu zdarza się o wiele częściej. Tym samym trzeba robić wiele dubli, czyli powtarzać nagranie jednej sceny. Nie jest to takie proste, jednak nikt nie spieszy się z wykonaniem filmu. Dlaczego? Bo będzie on skrupulatnie oceniany przez krytyków, prac aktora także podlega takiej ocenie. Może on dostać prestiżową nagrodę, a może on być skarcony za brak profesjonalizmu. To już zależy od wielu elementów.