Zbieranie truskawek

Jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe dochody i jednocześnie zajęcie na całe wakacje, to na pewno powinno nas zainteresować zbieranie truskawek. Więcej »

 

Kto udziela?

12Kredyt jest pod tym względem bardzo łatwo rozpoznawalny. Dlaczego? Bo nikt inny nie ma prawa udzielać kredytu. Tylko banki mają takie prawo i takie usługi. Gdy przekroczymy takie prawo i złamiemy je, to czeka nas surowa kara. Możemy udzielać pożyczek, ale nigdy nie kredytów, które są oprocentowane oraz działają na zasadzie bankowości.

Kary za takie występki są różne. Często możemy spotkać się z karami pieniężnymi lub nawet wyrokami w zawieszeniu za oszustwa finansowe. Niestety ale to ogranicza niektóre osoby. Banki z tego się cieszą, gdyż to jedynie zmniejsza konkurencję, która i tak jest duża. Każda filia bankowa ma swój kredyt i potrafi go prezentować. Ciekawostką jest fakt, że najczęściej reklamowane kredyty dotyczą społeczeństwa tego mniej bogatszego. Wszelkie inne rodzaje kredytów są do ustalenia już jedynie w filii bankowej. Reklama przedstawia nam jeden rodzaj kredytu, a tak na prawdę takich rodzajów jest bardzo dużo. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Nic dziwnego, gdy się tym nie interesujemy.