Zbieranie truskawek

Jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe dochody i jednocześnie zajęcie na całe wakacje, to na pewno powinno nas zainteresować zbieranie truskawek. Więcej »

 

Po co bierzemy?

25Ukazują się nam w tej chwili cele, marzenia oraz wszelkie potrzeby związane z finansami. Po co bierzemy kredyt? To przecież jasne. Jednak jasne jedynie dla nas. Każdy ma inny cel. Przedsiębiorca ma za zadanie rozbudować firmę. To jego cel oraz priorytet. Prywatna osoba może kupić mieszkanie, samochód, wydać wszystko na ekskluzywną wycieczkę. Tego nie ograniczamy ani nie szufladkujemy. Bank także o tym wie, dlatego na niektóre kredyty przed pobraniem wystawiany jest specjalny dokument. Czego on dotyczy? Potencjalny klient banku musi w nim napisać, co zrobi z pobranymi pieniędzmi.

Nie musimy się jednak obawiać. To dotyczy inwestycji oraz kredytów na wysokie kwoty. Bank musi się upewnić ,czy aby inwestycja jest słuszna i czy nie starci na tym. To taka kwestia zabezpieczeniowa. Nie zawsze jesteśmy proszeni prze bank po ujawnienie naszego celu. Często jednak nawet w kwestii kulturalnej po przejęciu już finansów przedstawiciel banku. Z czystej ciekawości może zapytać się, na co przeznaczymy kredyt. Możemy mu odpowiedzieć, ale nie musimy. To nie jest nigdzie zapisywane.