Zbieranie truskawek

Jeśli chcemy zapewnić sobie dodatkowe dochody i jednocześnie zajęcie na całe wakacje, to na pewno powinno nas zainteresować zbieranie truskawek. Więcej »

 

Zaklimatyzowanie

23Zaklimatyzowanie to już odrębna kwestia, która zależy tak na prawdę od tego, jakimi ludźmi jesteśmy prywatnie. Jeżeli nasz charakter jest przyjaźnie nastawiony do nowych znajomości oraz do nowego otoczenia, w którym przebywać będziemy podczas pracy to będzie nam łatwiej się zaklimatyzować. Inaczej będziemy mieli z tym trudności. Nie był oby w ty nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nasze postępy przez pierwsze dni klimatyzacji będzie bacznie obserwował nasz pracodawca, czyli szef.

Dlaczego? Chce on mieć pewność, że wszystko zostało jak najlepiej wykonane oraz jak najlepiej sprawdzone. Musi on mieć także pewność, że przyjął odpowiednią osobę na odpowiednie stanowisko. Inaczej nie będzie mowy o jakichkolwiek działaniach dalszej współpracy. Zaklimatyzowanie jest z pozoru proste, ale często jest także problem nie do przejścia. Dlatego trzeba na to uważać i starać pokazać się dla szefa oraz dla innych pracowników z tej naszej najlepszej strony. Każdy takie ma, trzeba umieć je jedynie eksponować.